Hakkımızda

Pearson, eğitimcilerin, öğrencilerin, velilerin, dil sınavına girecek adayların ve çalışanların İngilizce öğrenme yolculuklarının her adımında yanlarında olmayı amaçlamaktadır. Pearson’ın temel hedefi, İngilizce öğrenen herkesin bu dili kullanırken “kendileri olabilmelerine” olanak sağlayacak bir seviyeye ulaşmasıdır. 
 
Deneyimli eğitim uzmanları tarafından tasarlanmış İngilizce öğrenme programları.
Pearson’ın tüm öğrenme kaynakları, ölçme-değerlendirme sistemleri ve eğitim programları, dünyanın önde gelen eğitim uzmanları tarafından tasarlanmıştır. 30 yılı aşkın bir süredir bu uzmanlarla çalışarak geliştirilen eğitim programları, başarısı kanıtlanmış ve dünya çapında yaygın olarak kullanılan çözümlerdir. 
 
Pearson Global Scale of English
Dünya çapında 6000’den fazla eğitim uzmanının katkısıyla oluşturulmuş “Pearson Global İngilizce Ölçeği (GSE)” ile öğrenciler hangi aşamada olduklarını ve daha iyi sonuçlar almak için neler yapmaları gerektiğini kolaylıkla takip edebilirler. 
 
Dünya çapında iş birlikleri ile kaliteli ve öğrenme motivasyonu sağlayan programlar.
Pearson, eğitimciler, öğrenenler ve Disney, BBC ve Financial Times gibi kanaat önderlerinin dahil olduğu 1000’in üzerindeki global iş birliğiyle basılı ve dijital içerikler üretmektedir. Bu içerikler öğrencilerin öğrenme motivasyonunu artırmayı amaçlar ve hedeflerine daha hızlı ulaşmalarını sağlar.  
 
Sky Dış Ticaret olarak sizlere nitelikli çözümler sunmak adına, 2023 yılı itibarıyla K12 kurumları için sektörün lider markası Pearson Eğitim Çözümleri ile distribütörlük anlaşmamızı tamamladık.
Bu iş birliğimiz, tüm Türkiye çapında Pearson K-12 İngilizce eğitim çözümlerini kurumlarla, öğrencilerle ve eğitimcilerle buluşturmamızı sağlamaktadır.